Dovolená 23.6. - 30.6.2024 - Objednávky budou opět vyřizovány v termínu od 1.7.2024. Bazény expedujeme bez omezení !!

Domů / Průmyslové oleje

Liqui Moly Olej pro nakládací plošiny 1L (1097)


Žádné hodnocení. Produktové číslo: 4100420010972
ISO VG15 V souladu s pokyny výrobce univerzálně použitelný hydraulický olej v nakládacích plošinách a v hydraulicky zvedaných čelech nákladních ploch užitkových vozidel ve všech ročních obdobích. Dále je tento olej vhodný pro hydraulické systémy, ve kter
Výrobce: Liqui MolyLiqui Moly
Dostupnost: SKLADEM
165 Kč , plus doprava
 
Liqui Moly Olej pro nakládací plošiny 1L (1097)ISO VG15

V souladu s pokyny výrobce univerzálně použitelný hydraulický olej v nakládacích plošinách a v hydraulicky zvedaných čelech nákladních ploch užitkových vozidel ve všech ročních obdobích. Dále je tento olej vhodný pro hydraulické systémy, ve kterých je požadovaný hydraulický olej této specifikace.

Speciálně vyvinutý hydraulický olej podle požadavků na nakládací plošiny a hydraulická zvedací čela. Je vhodný pro celoroční provoz. Zajišťuje přesnou funkci hydraulického systému. Typický trhavý pohyb (stick slip effect) je již minulostí. Kvůli vysokým nárokům vzhledem k maximální únosnosti, optimální ochraně proti korozi a rovněž ke vznikajícímu tepelnému namáhání a stabilitě vůči oxidaci, byl kladený důraz na použití pouze vysoce kvalitních surovin. Zabraňuje pěnění oleje v hydraulickém systému a výborně ošetřuje těsnicí materiály.
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.