Doprodej olejů Mogul z důvodu ukončení výroby Parama !! Plnohodnotná náhrada olejů Mogul je od výrobce Lubline a Carline !!

Domů / Moto special

Liqui Moly Čistič na vzduch. filtry moto (1299)


Žádné hodnocení.
Speciálně vyladěný, s vodou mísitelný, čisticí koncentrát pro motocyklové vzduchové filtry. Má výborné čisticí vlastnosti a při aplikaci je velmi vydatný a hospodárný. Jemně odstraňuje prach, olej a tuk bez poškození jemných pórů pěnového materiálu. Neobs
Výrobce: Liqui MolyLiqui Moly
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
405 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Liqui Moly Čistič na vzduch. filtry moto (1299)Speciálně vyladěný, s vodou mísitelný, čisticí koncentrát pro motocyklové vzduchové filtry. Má výborné čisticí vlastnosti a při aplikaci je velmi vydatný a hospodárný. JeSpeciálně vyladěný, s vodou mísitelný, čisticí koncentrát pro motocyklové vzduchové filtry. Má výborné čisticí vlastnosti a při aplikaci je velmi vydatný a hospodárný. Jemně odstraňuje prach, olej a tuk bez poškození jemných pórů pěnového materiálu. Neobsahuje žádné rozpouštědla a je biologicky odbouratelný.mně odstraňuje prach, olej a tuk bez poškození jemných pórů pěnového materiálu. Neobsahuje žádné rozpouštědla a je biologicky odbouratelný.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.