Domů / Průmyslové oleje
Houghton Hocut 4730 20L

Houghton Hocut 4730 20L


Žádné hodnocení.
Směšovatelná kapalina pro práci s vodou popis HOCUT 4730 je moderní, bor a bez formaldehydu emulze technologie s vysokou mazivosti, která umožňuje extrémně dlouhou mazivo životnost a vyšší řezání než běžné výrobky. Speciální balíček aditiv rozšiřuje
Výrobce: HoughtonHoughton
Dostupnost: SKLADEM U DODAVATELE
3.755,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Houghton Hocut 4730 20LSměšovatelná kapalina pro práci s vodou

popis

HOCUT 4730 je moderní, bor a bez formaldehydu emulze technologie s vysokou mazivosti, která umožňuje extrémně dlouhou mazivo životnost a vyšší řezání než běžné výrobky. Speciální balíček aditiv rozšiřuje výkonnost hliníkových slitin pro automobilový průmysl a slitiny titanu ve srovnání s běžnými výrobky.

APLIKACE

HOCUT 4730 doporučuje mnoho obtížných materiálů pro sofistikované obrábění, včetně slitin hliníku pro automobilový průmysl, vysoce legovaných ocelí a Legeirungen z leteckého a kosmického průmyslu, jako je titan a slitiny niklu.
Vzhledem ke své extrémní odolnost, produktu z centralizovaných systémů a jednotlivých naplněných strojů vhodných. Pokročilá technologie bez bóru prodlužuje životnost emulze bez pravidelných biocidních úprav. Všestranný výrobek byl také vyvinut pro použití s ??nízkou pěnivostí v měkkých vodách.
Specifikace
Váha 20 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.